بازی Startup Company

استارتاپ کمپانی عنوان بازی که این روزها خیلی از ما به اون نیاز داریم. این بازی می‌تونه یک ساختار ابتدایی در ذهن ما برای کسب و کار و یا استارتاپی که در اون مشغول فعالیت هستیم یا تصمیم گرفتیم فعالیت داشته باشیم، ایجاد می‌کنه.

نکته‌ای که باعث شد این بازی رو معرفی کنم این بود که در همون ساعت اولیه با خیلی از اصطلاحات تخصصی این حوزه آشنا شدم و متوجه شدم چه نوع فعالیت‌ها و جریان‌هایی می‌تونه برای رشد وجود داشته باشه.

داستان آشنایی من با این بازی هم به اونجایی بر می‌گرده که در توییتر با اسکرین شات این بازی روبه رو شدم. نیما نورمحمدی مدیر عامل پونیشا توییت کرده بود و یه عکس از دفتر پونیشا گذاشته بود (البته دفتر رویایی ایشون) که کسی پشت میزها نبود، و نوشته بود : ” همه رو فرستادم خونه دور کاری ” ، بعد رسول احمد پناه در جواب اون یک عکس از محیط بازی گذاشته بود و نوشته بود : ” پول گرفتم از اینوستور چون تو مایل استون حساس بودیم دفتر بزرگ اجاره کردم بچه‌های شرکت رو با فاصله‌گذاری اجتماعی گذاشتم ” لینک این توییت

خلاصه اینجا بود که من به رسول پیام دادم که برادر اسم این بازی چیه؟ که این بازی الان در اختیار شما است. رسول هم سایت خوبی داره حتماً به سایتش سر بزنید. : اینجا کلیک کنید.

خب بریم سراغ دانلود بازی:

پیش نیاز‌های این بازی چیه؟

  • سیستم عامل ویندوز (موبایل نداره)
  • دانش متوسط زبان انگلیسی
  • ۲۳۰ مگ فضای خالی
  • هزینه ۱۳ دلاری (رایگان در ایران)

https://ril.ink/PFoRK لینک دانلود

سوال و یا نظری هم داشتی خوشحال میشم پاسخگو باشم

The form you have selected does not exist.

دیدگاه‌ها

۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۴
رسول احمدپناه

خوشحالم دوست خوبی مثل تو پیدا کردم ایمان عزیز . امیدوارم این بازی تجربه و لذت نگهداری یه استارتاپ رو به همه بده

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.